HAKKIMIZDA

1978 yılında Gaz ve Elektrik Mutfak Aletleri üretmek üzere Kayseri şehrinde kurulmuş ve bugün Türkiye’nin en büyük ocak üreticilerinden biri haline gelmiş olan Femaş, üç ana tesisinde 1.000.000 Tam Boy Fırın, 2.500.000 setüstü ocak, 450.000 Elektrikli Midi Fırın ve 950.000 Ankastre üretim kapasitesine sahiptir.

Yıllar boyunca küresel pazarlarda sahip olduğu yüksek tecrübe ve CE, CB, IECEE, SASO, ESMA, TSE, ROHS, ISI, AGA, GOST, SONCAP, TÜV gibi dünya çapında geçerli güvenilirlik standartları, kalite sertifikaları ve denetimlerine tabi olduğu SGS, Intertek, BV , Cotecna ve Asia Inspection sayesinde müşterilerine ülke standartlarına uygun, yüksek kalitede üretilen ürünleri sunmayı hedefliyor.

Üretim

İhtiyaç duyduğumuz kalıpları ve üretim hatlarını tasarlıyor, kendi tesislerimizde benzersiz modelleri üretiyoruz. Böylece tanınmış uluslararası markaların ana tedarikçilerinden biri olarak yüksek tecrübeli teknik ekibimizle gurur duyuyoruz.

GL-General

Ülkemizde ankastre pazarının genişlemesi ile beraber yurtdışındaki tecrübelerimizi yurt içinde de paylaşabilmek için GL-General markasıyla Türkiye genelinde 300’ü aşkın servis ağıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.