HAKKIMIZDA

1978 yılında Gaz ve Elektrik Mutfak Aletleri üretmek üzere Kayseri şehrinde kurulmuş ve bugün Türkiye’nin en büyük ocak üreticilerinden biri haline gelmiş olan Femaş, üç ana tesisinde 1.000.000 Tam Boy Fırın, 2.500.000 setüstü ocak, 450.000 Elektrikli Midi Frın ve 950.000 Ankastre üretim kapesitesine sahiptir.

Yıllar boyunca küresel pazarlarda sahip olduğu yüksek tecrübe ve CE, CB, IECEE, SASO, ESMA, TSE, ROHS, ISI, AGA, GOST, SONCAP, TÜV gibi dünya çapında geçerli güvenirlik standartları, kalite sertifikaları ve denetimlerine tabi olduğu SGS, Intertek, BV, Cotecna and Asia Inspection sayesinde müşterilerinin ülke standartlarına uygun, yüksek kalitede üretilen ürünleri sunmayı hedefliyor.

Üretim

İhtiyaç duyduğumuz kalıpları ve üretim hatlarını tasarlıyor, kendi tesislerimizde benzersiz modelleri üretiyoruz. Böylece tanınmış uluslararası markaların ana tedarikçilerinden biri olarak yüksek tecrübeli teknik ekibimizle gurur duyuyoruz.

GL-General

Ülkemizde ankastre pazarının genişlemesi ile beraber yurtdışındaki tecrübelerimizi yurt içinde de paylaşabilmek için GL-General markasıyla da değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.