HAKKIMIZDA

1978 yılında Gaz ve Elektrikli Mutfak Aletleri üretmek üzere Kayseri şehrinde kurulmuş ve bugün Türkiye’nin en büyük ocak üreticilerinden biri haline gelmiş olan Femaş, üç ana tesisinde 1.000.000 Tam Boy Fırın, 2.500.000 setüstü ocak, 450.000 Elektrikli Midi Fırın ve 950.000 Ankastre üretim kapasitesine sahiptir.

Yıllar boyunca küresel pazarlarda sahip olduğumuz yüksek tecrübe ve CE, CB, IECEE, SASO, ESMA, TSE, ROHS, ISI, AGA, GOST, SONCAP, TÜV gibi dünya çapında geçerli güvenirlik standartları, kalite sertifikaları ve denetimlerine tabi olduğu SGS, Intertek, BV, Cotecna and Asia Inspection sayesinde müşterilerimizin ülke standartlarına uygun, yüksek kalitede üretim yapmaktayız. Üretimini yaptığımız yüksek kalite ürünlerimizi ” Yargıcı Züccaciye San. ve Tic.Ltd.Şti. ” ile iç piyasaya da sunmayı, Türkiye çapında 300 ü aşan servis ağıyla kaliteli ve sorunsuz hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Üretim

İhtiyaç duyduğumuz kalıpları ve üretim hatlarını tasarlıyor, kendi tesislerimizde benzersiz modelleri üretiyoruz. Böylece tanınmış uluslararası markaların ana tedarikçilerinden biri olarak yüksek tecrübeli teknik ekibimizle gurur duyuyoruz.

GL-General

Ülkemizde ankastre pazarının genişlemesi ile beraber yurtdışındaki tecrübelerimizi yurt içinde de paylaşabilmek için GL-General markasıyla da değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.


This practice encourages full cheap essay writing service participation, instead of just from the first student to raise a hand.