Hakkımızda

1978 yılında Gaz ve Elektrikli Mutfak Aletleri üretmek üzere Kayseri şehrinde kurulmuş ve bugün Türkiye’nin en büyük ocak, fırın, davlumbaz üreticilerinden biri haline gelmiş olan FEMAŞ, üç ana tesisinde yıllık 5 milyon adedin üzerinde cihaz üretim kapasitesine sahiptir.

Yıllar boyunca küresel pazarlarda sahip olduğu yüksek tecrübe ve CE, CB,IECEE, SASO, ESMA, TSE, ROHS, ISI, AGA, GOST, SONCAP, TÜV gibi dünya çapında geçerli güvenilirlik standartları kalite sertifikaları ve denetimlerine tabii olduğu SGS, Intertek, BV, Cotecna and Asia Inspectıon sayesinde müşterilerinin ülke standartlarına uygun, yüksek kalitede ürünler üretmektedir ve 130’un üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır.

İhtiyaç duyduğumuz kalıpları ve üretim hatlarını tasarlıyor, kendi tesislerimizde benzersiz modeller üretiyoruz. Böylece tanınmış uluslararası markaların ana tedarikçilerinden biri olarak yüksek tecrübeli teknik ekibimizle gurur duyuyoruz.

Ülkemizde ankastre pazarının genişlemesi ile beraber yurt dışındaki tecrübelerimizi yurt içinde de paylaşabilmek için GL-General markasıyla Türkiye genelinde 300’ü aşkın servis ağıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.